Камінні решітки

Порівняти товари (0)


Камінна решітка № 1

Камінна решітка № 1

Найголовнішою окрасою каміна є кована решітка. Камінна решітка - це аксесуар для каміна, який запобі..

0,00грн

Камінна решітка № 2

Камінна решітка № 2

Найголовнішою окрасою каміна є кована решітка. Камінна решітка - це аксесуар для каміна, який запоб..

0,00грн

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Прекрасний спосіб прикраси каміна - ковані решітки та екрани (фони), що мають вигляд витончених орнаментів або вишуканого мереживного візерунка. Камін укладає зачаровує квітка скакав вогню в чудову оправу. Решітка для каміна не дає розвалитися дровітні, не допускає випадання жаринок з каміна. Як правило, конструкція каміна включає жаропрочное скло або сітку з дрібним осередком.

Екрани для каміна виконують кілька функцій. Вони служать прикрасою для каміна, підкреслюючи його індивідуальність. Крім цієї функції вони захистять Вас від випали вугіллячок, а також іскор. Крім цього екрани дозволяють поліпшити циркуляцію повітря, що сприяє більш рівному горінню дров в каміні.

Бувають всілякі модифікації екранів і решіток для камінів. Знову-таки все залежить від вашої фантазії, дизайну і пристрою каміна, а також коштів, які ви готові виділити на придбання екрану.

Камінна решітка привертає увагу як декоративна деталь до всієї конструкції каміна. Решітка для каміна - елемент прикраси всього інтер'єру і виконується в різних стилях. Решітка для каміна з рослинним малюнком додасть вашому каміну шарм і індивідуальність.

Ковані аксесуари для каміна і кована камінна решітка можуть бути виконані настільки оригінально і лаконічно, що стануть ще однією деталлю, що прикрашає Ваш інтер'єр.