Огорожі

Порівняти товари (0)


Кована огорожа № 4

Кована огорожа № 4

Встановлюється в приватних будинках, адміністративних будівлях, розважальних центрах з метою захисту..

0,00грн

Кована огорожа № 5

Кована огорожа № 5

Встановлюється в приватних будинках, адміністративних будівлях, розважальних центрах з метою захисту..

0,00грн

Кована огорожа № 6

Кована огорожа № 6

Встановлюється в приватних будинках, адміністративних будівлях, розважальних центрах з метою захисту..

0,00грн

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Ось уже багато століть внутрішні ковані перила використовуються в декорі, а популярність їх не згасає і сьогодні. Однією з основних причин такої популярності є безумовно небувала міцність кованих виробів.

Після того як властивість заліза приймати будь-які форми при впливі дуже високих температур стало активно використовуватися майстрами, внутрішні ковані перила набули широкого поширення в оселях багатьох домовласників.

У той час процес виготовлення кованих перил був дуже дорогим і займав багато часу, саме тому тільки багаті люди могли дозволити собі прикрасити будинок кованими поручнями. З часом дизайн кованих перил досяг такого розквіту, що перетворився воістину в мистецтво. Тоді цей процес неможливо було поставити «на потік» і єдиною допомогою майстру була лише підтримка учня. Зварювання, якою ми знаємо її сьогодні також не існувало і тому частини заліза з'єднувалися між собою шляхом високого нагріву і кованих молотом. Іноді залізо з'єднували за допомогою заклепок.

Внутрішні ковані перила можна розділити на три основні категорії: ковані перила, чавунні перила (використовувалися в основному в минулі століття) і сталеві перила (відносно новий винахід). Навіть незважаючи на те, що технологія виготовлення кованих перил через століття зазнала багато змін, незмінним залишається одне - вони завжди в моді, завжди актуальні і завжди вказують на вишуканий смак господаря. Ковані перила не "старіють» і завжди надають живий і неповторний вигляд будь сходах, а крім того гармонійно поєднуються практично з будь-яким матеріалом з якого вона виконана - будь-то дерево, камінь або навіть скло.

Для виготовлення внутрішніх кованих перил використовуються різні види заліза. Ковані внутрішні перила: процес виготовлення внутрішніх перил дуже трудомісткий. Мірна заготовка розжарюється «червоного», а потім за допомогою молота їй надається бажана форма. Небагато людей здатні на виконання такої роботи, не тільки тому що вона дуже важка, але й тому що вимагає художнього таланту. Таке поєднання велика рідкість, тому знайти хорошого майстра не так-то просто.

Чавунні перила: чавунні перила виробляються шляхом плавки заліза і його залиття в попередньо підготовлену форму. Раніше для виготовлення чавунних перил використовували форми з глини. Перила, виготовлені таким шляхом, були досить крихкими, при поломці не підлягали ремонту і тому були «дорогим задоволенням».

Перила з м'якої маловуглецевої сталі: малоуглеродистая сталь була винайдена в 18м столітті і тут же завоювала шалену популярність. Це був відмінні матеріал для виготовлення поручнів і кованих огорож. Заготовки маловуглецевої сталі легко піддавалися обробки навіть у ненагретий стані і легко з'єднувалися за допомогою клепок. Завдяки відсутності необхідності утримувати спеціально обладнану майстерню і мати справу з небезпечним розпеченим залізом, м'яка сталь стала прекрасною альтернативою кованому або чавунному залозу і стала часто використовуватися для виготовлення внутрішніх перил.

Сьогодні для виготовлення внутрішніх кованих перил також використовується нержавіюча сталь. Основною перевагою цього матеріалу, як неважко здогадатися є його стійкість до корозії, а значить невибагливість до догляду.