Про нас

Робота коваля в усі часи була оповита містичної таємницею. Він працює з вогнем і металом і, як давньогрецький бог-коваль Гефест, володіє таємницею вдихання життя в свої творіння. Вироби з металу поєднують у собі міцність і красу, функціональність і витонченість.

Практичність і краса художніх кованих виробів
Компанія «Grilana» продовжує традиції ковальської справи в Україні, використовуючи у своїй роботі сучасні технології та напрями дизайну. За свої роки існування компанія завоювала авторитет і любов серед своїх клієнтів. Художня ковка вимагає уважного підходу на всіх етапах виробництва. Коваль компанії володіє високими професійними якостями, які дозволяють нашим замовникам втілювати свої фантазії та ідеї у виробах з металу.

Сьогодні ковані вироби користуються великим попитом, це один з ефективних способів прикрасити фасад будівлі або внутрішній інтер'єр. Багато клієнтів вибирають ковку не тільки за її декоративні функції, але й за довговічність і надійність таких виробів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта
«Grilana» подбає про те, щоб замовлені вами вироби мали і художню, і практичну цінність. Переконатися в майстерності наших фахівців ви можете, переглянувши портфоліо фірми. Наші роботи говорять самі за себе. Ми також дбаємо про те, щоб наші послуги були доступні всім, хто цінує мистецтво художнього кування.

Декоративні можливості ковки досить великі. Вона чудово поєднується з будь-яким архітектурним стилем, широко застосовується в ландшафтному дизайні. Коваль нашої компанії має великий досвід у виготовленні предметів художньої ковки: від елементів інтер'єру до створення решіток та меблів. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійний підхід і гарантовану якість результату.

Офіційні документи: