Ритуальні

Уточнити пошук

Саме на кладовищі люди знаходять своє останнє на цій землі притулок, і борг близьких зробити могилу влаштованої і, тим самим, увічнити пам'ять про минулих. Кована огорожа допоможе надати захороненню більш акуратний і доглянутий вигляд.

Ковані ритуальні огорожі це своєрідний вид мистецтва. Основне їхнє завдання, це не захист від незаконного вторгнення, а спроба підкреслити значимість покійного для родичів і друзів.

Ритуальні огорожі по суті своїй є доповненням пам'ятника. Як наслідок, ритуальні огорожі дуже різноманітні і нерідко мають досить складну форму. Нерідко використовуються рослинні мотиви, виковуються квіти або листя дерев. Так само популярний мотив ритуальних огорож - використання символіки близькою покійному за життя.

Огорожі надають пам'ятника цілісність і завершеність, їх оформлення має відповідати дизайну монумента і загальному стилю створюваного комплексу. Ритуальні огорожі для могил часто виконують з символами релігійної приналежності. Ажурні металеві деталі привносять в композицію елементи витонченості та краси. Кам'яний цоколь, навпаки, створює відчуття монументальності й обгрунтованості.
Кована огорожа, повинна гармонійно виглядати з іншими деталями могили. Ковану огорожу, пам'ятник (в інших випадках надгробок або хрест), бордюр, цоколь і інші елементи найкраще виконувати в єдиному стилі. Тоді композиція придбає закінчений, цілісний вигляд і буде виділятися серед інших поховань, привертаючи до себе погляди. Наші фахівці допоможуть Вам провести всі необхідні заміри та розробити ескіз майбутньої кованої огорожі.