Хрести

Порівняти товари (0)


Кованый крест  № 1

Кованый крест № 1

Замовлення на виготовлення кованих хрестів виконується протягом 7-14 робочих днів. Термін виготовле..

0,00грн

Кованый крест  № 2

Кованый крест № 2

Замовлення на виготовлення кованих хрестів виконується протягом 7-14 робочих днів. Термін виготовле..

0,00грн

Кованый крест  № 3

Кованый крест № 3

Замовлення на виготовлення кованих хрестів виконується протягом 7-14 робочих днів. Термін виготовле..

0,00грн

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Ритуальний кований хрест є символом скорботи і знаком віри. Побачивши хрест, виконаний методом художньої ковки, багато мимоволі затримують на ньому погляд - і не тільки привабливе оформлення або ювелірна складність орнаментів тому причина. Сильна енергетика, яку несуть в собі ковані хрести, визначається особливим ставленням людей до цього символу протягом багатьох століть. Одні з найбільш ранніх подібних виробів зустрічаються ще в давньоєгипетському спадщині - звичайно, їх форма далека від звичної для нас, проте вже тоді подібних речей надавали великого значення. Такі хрести клали в гробниці фараонів, щиро вірячи в те, що таким чином рятують від смерті душі покійних.

У наші дні, провівши близької людини в останню путь, родичі намагаються якнайшвидше замінити тимчасовий хрест з дерева пам'ятником або довговічним і красивим кованим або зварним хрестом - втіленням щирого жалю про втрату і бажання надати ушедшему останні почесті.

Ритуальні ковані хрести можуть бути як самостійними виробами, що втілюють задуми майстра і побажання замовника, так і елементами вельми складних композицій. Виготовлені досвідченими професіоналами з гарним художнім смаком, вони стилем схожі на ковані огорожі, столики, ковані лавки - та інші предмети, що мають ритуальне призначення.

Метал відмінно підходить для різних варіацій і поєднань з натуральними матеріалами, такими як камінь (мармур і граніт найбільш популярні), до того ж, крім самого хреста, майстер може виконати й інші ковані вироби, завершальні композицію пам'ятника. Декорування таких виробів як ковані хрести здійснюється також із застосуванням різних додаткових матеріалів і специфічних складів для фарбування виробів і надання їм бажаних відтінків.